Chorvátsko FKK – nudistické pláže

Chorvátsko FKK – nudistické pláže
Chorvátsko FKK – nudistické pláže
Chorvátsko FKK – nudistické pláže
Chorvátsko FKK – nudistické pláže
Chorvátsko FKK – nudistické pláže
Chorvátsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvátsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvátsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvátsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvátsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvátsko FKK – nudistické pláže
  • Chorvátsko FKK – nudistické pláže

Fkk pláž 'Konversada' v blízkosti Vrsaru

Južne od Vrsaru, pri vstupe do Limského kanálu sa nachádza nudistická pláž Konversada s rovnomenným autokempom a turistickým sídlom. Ak máte radi piesočnatú, skalnatú alebo betónovú pláž, tu si budete môcť vychutnať všetky tri druhy. Pláž je ocenená Modrou vlajkou a ponúka veľký výber sprievodných programov ako pre deti, tak i pre dospelých.

Ostrov Rab – pláž 'Sahara' v Lopare

V Lopare na ostrove Rab, v blízkosti naďaleko známej loparskej Rajskej pláže sa nachádza nudistická pláž Sahara. Na pláž môžete prísť pešo označeným chodníkom alebo člnkom. Pláž je piesočnatá a bujná zeleň obklopujúca pláž zabezpečuje príjemný chládok. Pláž neponúka žiadne aktivity, okrem lodiek, ktoré Vám na pláž dovážajú ovocie, občerstvenie a stravu.

Fkk kemp 'Monsena' pri Rovinji

fkk pláž monsena rovinjPláž kempu Monsena ležiaceho neďaleko Rovinju ponúka všetky obvyklosti jedného nudistického kempu. Pláž Monsena je známa ako jedna z najpopulárnejších gay pláží v Európe. Ak máte radi „swinging“ spolu so svojou polovičkou, pláž Monsena Vás určite nadchne.

Nudistické pláže na ostrove Krk

FKK Njivice

V rovnomennom kempe v Njiviciach na ostrove Krk, 12 km od Krčského mosta sa nachádza divoká nudistická pláž Njivice. V rozsahu piatich kilometrov pobrežia si môžete užiť cca 10 kamienkových pláží.

FKK Rajská pláž v Malinskej

Nudistická pláž v Malinskej známa pod názvom Rajská pláž. Na pláž sa dostanete kamenným chodníkom a keďže sa na pláži ako i na promenáde nenachádzajú žiadne zariadenia, odporúčame Vám aby ste si so sebou zobrali potrebné veci.

Fkk Pláž 'Konobe' v Punate

3 km od Punatu na ostrove Krk sa nachádza nudistická pláž Konobe s rovnomenným kempom. Kemp a pláž ponúkajú mnohé aktivity, takže kľudne môžete relaxovať v tieni okolo pláže a užiť si krásu mora. Pláž je kamienková a je ocenená Modrou vlajkou.

Fkk Pláž 'Bančuluka' v Baškej

Neďaleko Baškej na ostrove Krk sa nachádza nudistická pláž s rovnomenným kempom Bančuluka. Pláž je kamienková a obklopená tieňom borovíc. Blízkosť kempu umožňuje zábavné aktivity, reštauráciu a potraviny.

Fkk pláž 'Iza Andrije' v Tisne na Murteri

fkk pláž iza andrije tisno ostrov murterPláž Iza Andrije dostala názov podľa patróna kostolíka, sv. Ondreja, za ktorým sa nachádza. Na pláž v Tisne sa dostanete prechádzkou cez borovicové lesy. Pláž obklopuje chládok storočných borovíc, takže osvieženie nájdete nielen v krištáľovo čistom mori, ale i na pláži.

Nudistické pláže na ostrove Hvar

Fkk pláž 'Jerolim'

Pláž svätý Jerolim na rovnomennom ostrove sa nachádza na dosah ostrova Hvar v súostroví hvarských Pekelných ostrovov. CNN pláž Jerolim vyhlásili za nudistickú destináciu číslo 1 vo svete. Krištáľovo čisté more, skalnaté pobrežie a chládok borovíc Vás volajú, aby ste sa prišli o tom presvedčiť.

Fkk pláž 'Stipanska'

Na ostrovčeku Marinkovac, ktorý je jeden z Pekelných ostrovov, sa nachádza nudistická pláž Stipanska. Na pláž sa môžete dostať buď taxi loďou alebo súkromným člnkom z ostrova Hvar. Pláž je kamienková aj skalnatá a na rozdiel od ostatných nudistických pláží má k dispozícii sprchy, potraviny a reštauráciu.

Fkk pláž v Makarskej – 'Nugal'

Na pláž Nugal na Makarskej riviére, v blízkosti Tučepi prídete cez Park Osejeva. Na pláži neexistujú žiadne zariadenia, takže si všetko potrebné musíte zobrať so sebou. Pláž je kamienková a poskytuje možnosť vychutnávania si slnka a mora v súkromí.

V Brele Fkk pláž Vrulja

fkk pláž vrulja brelaV blízkosti mestečka Brela, na Makarskej riviére sa nachádza nudistická kamienková pláž Vrulja. Na pláži nenájdete žiadne zariadenie, okrem chládku borovíc. Vstup na pláž komplikujú obklopujúce útesy. Najjednoduchšie sa teda na pláž dostanete loďkou z Brely alebo z Pisaku.

Nudistické pláže v Dubrovníku

Fkk pláž 'Proizd'

Pri vstupe do Velej Luki na ostrove Korčula sa nachádza ostrovček Proizd so svojou nádhernou kamienkovou a skalnatou nudistickou plážou. Biele okruhliaky ponúkajú neuveriteľné scény tyrkysového mora. Celý ostrov, okrem jeho západnej časti je nudistickým rajom.

Fkk pláž 'Lokrum'

fkk pláž lokrum dubrovnikV južnej časti ostrova Lokrum sa nachádza nudistická pláž. Pláž je vzdialená iba 5 minút chôdze od prístavu. Lokrum ponúka, okrem nudistickej pláže aj osamelé skaly, na ktorých môžete relaxovať v pokoji a v súkromí. V strede ostrova sa nachádza reštaurácia, pričom loďou z Dubrovníka je zabezpečená doprava viackrát denne.

Fkk pláž 'Plat'

Dvanásť kilometrov južne od Dubrovníka, sa ukrýva medzi skalami kamienková nudistická pláž Plat, ktorá Vám poskytne súkromie a útek od mestského ruchu. Neďaleko pláže sa nachádzajú sprchy a reštaurácia, čo Vám zabezpečí osvieženie počas letných horúčav.

Newsletter prihlásenie

Zadajte e-mail na zasielanie noviniek

Partner ChorvatskoApartmany.SK

Chorvátsko Apartmány