Cyklistika v Chorvátsku

Cyklistika v Chorvátsku
Cyklistika v Chorvátsku
Cyklistika v Chorvátsku
Cyklistika v Chorvátsku
Cyklistika v Chorvátsku
Cyklistika v Chorvátsku
  • Cyklistika v Chorvátsku
  • Cyklistika v Chorvátsku
  • Cyklistika v Chorvátsku
  • Cyklistika v Chorvátsku
  • Cyklistika v Chorvátsku
  • Cyklistika v Chorvátsku

Cyklistické trasy v Istrii

V Istrii existujú početné cyklistické trasy, ktoré Vás povedú cez malebný kraj, o čom svedčia legendy tohto kraja.
Na území Umagu a Novigradu sa prevezte početnými cyklistickými trasami ako napríklad: Poklad umagskej riviéry, trasy istrijskej malvázie, Riviéra chuti a tradície a i. Na území Poreču, Rovinja, Labinu a Rabacu máte taktiež k dispozícii mnohé cyklistické trasy: 15. etapa Giro d' Italia, Trasa sv. Eufémie, Trasa Bystrozrakej Lucie a i. Vo Vrsari sa prevezte trasou Casanova., Istria ponúka aj cyklistické trasy nielen na pobreží a okolo pobrežia, ale i vo vnútrozemí, ktoré Vám ešte lepšie ukážu čaro tohto "zeleného" polostrova, takže sa vyberte na Zvjezdanú, Glagoljašskú alebo Vilinskú cyklistickú trasu.

Cyklistické trasy v Kvarneri

Na území Kvarneru máte k dispozícii 19 cyklistických trás. Bicyklom sa môžete prejsť riviérou Opatija (trasa starými mestami Liburnie), oblasť Rijeka (trasa Okolo prameňa Rječiny), riviéra Crikvenica (trasa skroteným zázemím crikvenickej riviéry) a riviéru Novi Vinodolski (trasa Vinodolským krajom). Zvláštny zážitok prírody Vám poskytne 85 km dlhá cyklistická trasa po Horskom chotári pod názvom Veľká túra Horským chotárom. Cyklistické trasy po ostrovoch: Rab (trasa Loparom na ostrove Rab), Krk (trasa údoliami a kopcami ostrova Krk), Lošinj (trasa ostrovom Lošinj) a Cres (trasa Chrbát ostrova Cres) ponúkajú cyklistom zvláštne panorámy a niektoré trasy, ako napríklad na ostrove Lošinj, sú určené pre horských cyklistov, ale všetky trasy ponúkajú kombináciu ako pre skúsených cyklistov, tak i pre začiatočníkov.

Cyklistické trasy v Dalmácii

Na území Zadaru máte k dispozícii 19 cyklistických trás, ktoré majú väčšinou na povrchu asfalt, makadam a zem (napr. trasa Benkovac – Skradin, voňavými poľami po okolí kráľovského Ninu, panoráma Zadarského kanálu, nádherné pobrežie a mnohé iné). Na území Šibeníku existujú 3 cyklistické trasy (trasa Muna – Mikavica, trasa Muna – Zvizdulje, Panoramatická trasa pozdĺž Prírodného parku Vranské jazero) a na území Dubrovníka máte k dispozícii 22 cyklistických trás, ktoré ulahodia každému vkusu (napr. trasa cez Donju Bandu a Konavsko polje, trasa Lumbarda, Maslinici, Modrá oáza a mnohé iné). Ak si prajete zvláštny zážitok, vyberte sa na Velebit a vyskúšajte jeho početné cyklistické trasy, alebo sa prevezte Prírodným parkom Biokovo.

Newsletter prihlásenie

Zadajte e-mail na zasielanie noviniek

Partner ChorvatskoApartmany.SK

Chorvátsko Apartmány