Náš tím

Náš tím tvoria odborníci v oblasti marketingu, informačnej vedy a lingvistiky (prekladatelia). VIP-apartmani.hr má dokopy 23 pracovníkov, niektorí ako priami zamestnanci a niektorí pracujú pre VIP-apartmani.hr ako priami partneri.

Cieľom našich zamestnancov a spolupracovníkov je maximálne zjednodušiť klientom vyhľadávanie príslušného ubytovania v Chorvátsku a spojiť klienta priamo s prenajímateľom. Taktiež je pre nás veľmi dôležité, aby boli aj prenajímatelia spokojní so službami, ktoré im poskytujeme. A preto každý deň pracujeme na zlepšení kvality našich služieb prostredníctvom návrhov a námetov, ktoré nám predložia, a sme im vždy k dispozícií, či nás kontaktujú mailom alebo telefonicky. Navyše sa snažíme našich prenajímateľov informovať aj o novinkách týkajúcich sa zákonov, ktoré sa každým dňom menia, ako i pomôcť im, aby pracovali v ich súlade. Sme presvedčení o tom, že najdôležitejšie je počúvať trh, prispôsobiť sa našim klientom a našim prenajímateľom, a to všetko za účelom propagácie Chorvátskeho cestovného ruchu doma i v zahraničí.

Milí naši klienti a prenajímatelia, píšte nám, pretože uvítame každý Váš návrh a komentár a my sa maximálne vynasnažíme, aby sme v dohľadnom období splnili to, čo od nás očakávate. Ďakujeme Vám, že využívate naše stránky pre rezerváciu ubytovania v Chorvátsku a pre propagáciu Vašich ubytovacích kapacít!

Názov a sídlo firmy:

ADMIN obrt, Vl.Marina Nogalo
Marinci 68, 35000 Slavonski Brod, Hrvatska
OIB: 68675179764

Názov našich internetových stránok pre reklamu súkromného ubytovania:

www.vip-apartmani.hr
www.vip-apartmaji.si
www.vip-appartamenti.it
www.vip-ferienwohnungen.de
www.vip-apartamenty.pl
www.vip-apartmany.sk
www.hrvatskaapartmani.hr
www.apartments385.com
www.hrvaskaapartmaji.si
www.horvatorszagapartmanok.hu
www.croaziavacanza.it
www.ferienwohnungkroatien24.de
www.chorwacja-wczasy.com.pl
www.apartmany385.cz
www.croatiaapartamente.ro
www.kroatieappartementen.nl
www.horvatiaapartamenti.ru
www.croatieappartements.fr
www.chorvatskoapartmany.sk

Newsletter prihlásenie

Zadajte e-mail na zasielanie noviniek

Partner ChorvatskoApartmany.SK

Chorvátsko Apartmány