Rafting v Chorvátsku

Rafting v Chorvátsku
Rafting v Chorvátsku
Rafting v Chorvátsku
Rafting v Chorvátsku
Rafting v Chorvátsku
Rafting v Chorvátsku
  • Rafting v Chorvátsku
  • Rafting v Chorvátsku
  • Rafting v Chorvátsku
  • Rafting v Chorvátsku
  • Rafting v Chorvátsku
  • Rafting v Chorvátsku

Rafting na Kupe

Rieka Kupa svojim prietokom skrášľuje Horský chotár, ktorý Vás obohatí aj možnosťou raftingu na tejto krásnej sutinovej rieke. Rafting na rieke Kupa je prispôsobený všetkým, od rodín s deťmi až po náročných dobrodruhov. Začiatočným bodom raftingu je je Brod na Kupi, ktorý je od Rijeky vzdialený hodinu jazdy. Rafting Vás prevedie veslovaním cez čistú zelenú rieku do priľahlých piesočnatých a kamienkových riečnych pláží, kde si popri tom môžete užiť kúpanie a opaľovanie.

Rafting na Zrmanje

Táto prekrásna sutinová rieka a jej travertínové bariéry, prekrásne vodopády, veľkolepé kaňony a priezračne čistá voda sú ideálnym spojením pre neodolateľné dobrodružstvo raftingu na rieke Zrmanja. Keďže rieka Zrmanja na jar a na jeseň naberie na objeme, rafting vtedy poskytuje zvláštny zážitok, pričom počas letných mesiacoch je rieka pokojná, ale pritom nie je o nič menej zaujímavejšia. Na Zrmanju sa dostanete z Pakoštane, Zadaru a Biogradu do Kaštela Žegarského neďaleko Obrovacu a odtiaľ Vám cestá potrvá približne hodinu a pol jazdy.

Rafting na Cetine

"Zelená" dalmatínska rieka a jej veľkolepý kaňon, husté lesy, ktoré skrášľujú pobrežie Cetiny, riečne mlyny a jaskyne Vás nadchnú a uvedú do kúzla tejto nádhernej rieky. Rafting na Cetine je vhodný pre široké spektrum návštevníkov, od 12 ročných detí až po náročných dobrodruhov, s podmienkou že sú dobrí plavci. Zvláštnosťou tohto raftingu je možnosť skúmania jaskýň, skákania zo skál, alebo čvachtanie sa pod vodopádom a ochutnávanie pramenitej vody. Blízkosť Makarskej a Splitu zaručuje veľkú návštevnosť Penšice, ktorá je začiatočným bodom tejto túry.

Rafting na Dobre

70 km od Záhrebu, na ceste Záhreb – Karlovac – Duga Resa, neďaleko mestečka Zvečaj, máte príležitosť zažiť neopakovateľné dobrodružstvo raftingu. Do profesionálnych raftingových člnov sa zmestí desať ľudí, pričom v každom člne sa nachádza tzv. skipper, ktorý za stará o bezpečnosť posádky. Všetci členovia posádky dostanú prilbu, pádlo a vestu na plávanie a taktiež na člne existuje i vodotesný súdok pre fotoaparáty, ktorými určite budete chcieť zaznamenať prekrásnu prírodu rieky Dobra, ako i zážitok z raftingu.

Rafting na Mrežnici

Rieka Mrežnica, okrem raftingu ponúka plavbu na kajaku a kanoe. Aby ste sa dozvedeli, čo Vám najlepšie vyhovuje, radíme Vám vyskúšať všetky tri možnosti. Okrem plavby popri vodopádoch od Zvečaju až po Generalský stol, je súčasťou tohto výletu aj kúpanie v čistej zelenej vode rieky Mrežnica. Rieka Mrežnica Vás nadchne svojou nádhernou prírodou a navždy sa Vám vryje do pamäti.

Rafting na Une

Rafting na rieke Una je zvláštnym zážitkom. Rieka Una ponúka 20 m vodopády pre dobrodruhov a všetkých, čo prahnú po adrenalíne, ale sú tu aj pokojnejšie časti pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí si chcú užiť prekrásnu prírodu. Na Une máte k dispozícii tri etapy raftingu, pre začiatočníkov – rafting etapa R2 Kostela, pre adrenalínovo náročných – rafting etapa Štrbački Buk a pre adrenalínovú zábavu – rafting etapa R3 Kostela. Prekrásna príroda a čistá zelená voda Vám vyrazí dych.

Newsletter prihlásenie

Zadajte e-mail na zasielanie noviniek

Partner ChorvatskoApartmany.SK

Chorvátsko Apartmány